MicrosoftTeams-image (21)

زمانبندی نشست‌ها و سخنرانی‌های روز اول کنگره

MicrosoftTeams-image (4)
افتتاحیه کنگره
مراسم افتتاحیه نخستین کنگره استان اصفهان و توسعه ملی

 
C-69-1
کمیته تاریخی، اجتماعی و فرهنگی (نشست اول)

ساعت 14:00 – 14:20

سخنران اول: آقای دکتر فریدون وحیدا
* عنوان سخنرانی: زاینده‌رود و شهر اصفهان

———————————————

ساعت 14:20 – 14:35

سخنران دوم: آقای دکتر محمد گنجی
* عنوان سخنرانی: نشاط اجتماعی و توسعه در استان اصفهان

———————————————

ساعت 14:35 – 14:50

سخنران سوم: آقای دکتر محمدعلی جعفری
* عنوان سخنرانی:  بازخوانی تحول اجتماعی- مدنی عصر صفوی در اصفهان؛ مطالعه موردی: مشارکت مردم در مسائل اجتماعی

———————————————

ساعت 14:50- 15:05

سخنران چهارم: آقای دکتر احمد مهرشاد
* عنوان سخنرانی: مطالعه آینده نگاری؛ تاثیر شبکه‌های اجتماعی بر هویت اصفهانی با استفاده از رویکرد تحلیل علی لایه‌ای

———————————————

ساعت 15:05- 15:20

سخنران پنجم: آقای دکتر حیدری
* عنوان سخنرانی: فرهنگ مالیاتی و توسعه سیاسی: مالیات ستانی به مثابه مطالبهگری نامتوازن؛ مورد مطالعه: اصفهان

———————————————

دبیر نشست: آقای دکتر وحید قاسمی
اعضای نشست :
  • آقای دکتر فریدون وحیدا
  • آقای دکتر محمد گنجی
  • آقای دکتر علی ربانی
  • آقای آقای دکتر وحید قاسمی
  • دکتر مهدی ژیان‌پور


کمیته توسعه پایدار سلامت (نشست اول)

عنوان نشست:


توسعه خدمات سلامت (بهداشت و درمان )، بیمه ها و گسترش زیرساخت ها در اصفهان و نقش آن در توسعه ملی

ساعت 14:00 – 14:20

سخنران اول: خانم دکتر طاهره چنگیز
* عنوان سخنرانی: اصفهان، سلامت و توسعه ملی

———————————————

ساعت 14:20- 14:40

سخنران دوم: آقای دکتر بهروز کلیدری
* عنوان سخنرانی: تحول در نظام ارایه خدمات سلامت(بخش درمان) استان

———————————————

ساعت 14:40- 15:00

سخنران سوم: آقای دکتر کمال حیدری
* عنوان سخنرانی: گسترش زیرساخت‌ها در بهداشت و درمان و جلب مشارکت‌های مردمی در اصفهان و نقش آن در توسعه ملی 

———————————————

ساعت 15:00 – 15:50


بحث و کفت‌گوی اعضای نشست

———————————————

ساعت 15:50- 16:00


جمع‌بندی و پرسش و پاسخ

———————————————

دبیران نشست:
  • آقای دکتر سید علیرضا مروجی
  • آقای دکتر محمدرضا رضایتمند
  • آقای دکتر مسعود فردوسی

اعضای نشست :
  • آقای دکتر علی اعتصام‌پور
  • آقای دکتر حسین بانک
  • آقای دکتر حیدرعلی عابدی
  • آقای دکتر غلام‌رضا اصغری


کمیته صنعت و فن‌آوری (نشست اول)
سخنران اول : آقای دکتر هوشنگ فلاحتیان

عنوان سخنرانی: وضعیت موجود و مطلوب صنعت و فناوری در استان و نقش آن در توسعه ملی

دبیر نشست:
  • آقای دکتر ایرج موفق

اعضای نشست :
  • آقای دکتر فلاحتیان
  • آقای دکتر موفق
  • آقای دکتر گلشیرازی
  • آقای دکتر سهل‌آبادی
  • آقای مهندس شاه‌کرمی
  • آقای مهندس اثنی‌عشر


C-68-1
کمیته توسعه خدمات و گردشگری (نشست اول)
  • سخنران اول : خانم دکتر ندا ترابی فارسانی

عنوان سخنرانی: مسیرهای نوین گردشگری راهی به سوی توسعه پایدار استان اصفهان

دبیر نشست:
  • آقای دکتر محمدتقی طغرایی

اعضای نشست :
  • آقای دکتر محمد زاهدی
  • آقای دکتر احمد شیخی
  • آقای دکتر علی زنگی‌آبادی
  • آقای دکتر محسن مصلحی
  • آقای دکتر بابک صفاری
  • آقای مهندس حیدر صادقی


کمیته توسعه پایدار سلامت (نشست دوم)

عنوان نشست


نوآوری، فناوری، پژوهش و آموزش در سلامت استان اصفهان و نقش آن در توسعه ملی

ساعت 16:00 – 16:20

سخنران اول: خانم دکتر شقایق حق‌جوی جوانمرد
* عنوان سخنرانی: نوآوری وفناوری پژوهش در سلامت استان اصفهان و نقش آن در توسعه ملی

———————————————

ساعت 16:20- 16:40

سخنران دوم: خانم دکتر نیکو یمانی
* عنوان سخنرانی: نوآوری، فناوری آموزش سلامت و نقش آن در توسعه ملی

———————————————

ساعت 16:40- 17:00

سخنران سوم: خانم دکتر زیبا فرج زادگان
* عنوان سخنرانی: دانشگاه‌های (علوم پزشکی) نسل جدید و نقش آن در توسعه ملی

———————————————

ساعت 17:00 – 17:50


بحث و گفت‌وگوی اعضای نشست

———————————————

ساعت 17:50- 18:00


جمع‌بندی و پرسش و پاسخ

———————————————

دبیران نشست:
  • آقای دکتر محمد حسین یارمحمدیان
  • آقای دکتر محمود کیوان‌آرا

اعضای نشست :
  • خانم دکتر مرجان منصوریان
  • خانم دکتر نیکو یمانی
  • خانم دکتر رویا کلیشادی


کمیته توسعه علمی (نشست اول)
  • سخنران اول: آقای دکتر مقصود فراست‌خواه

دبیر نشست:
  • آقای دکتر رکنی‌زاده

اعضای نشست :
  • آقای دکتر رنانی
  • آقای دکتر تبریزچی
  • آقای دکتر قاضی‌نوری


C-67
سخنرانی علمی گروه الف
  • سخنران اول: آقای دکتر دینانی
 
  • سخنران دوم: آقای دکتر ظریف
 
  • سخنران سوم: آقای مهندس اسلامی


سخنرانی علمی گروه ب
  • سخنران اول: آقای دکتر طیب‌نیا

  • سخنران دوم: آقای دکتر مصطفی معین

  • سخنران سوم: آقای رسول جعفریان

  • سخنران چهارم: آقای دکتر نیلی احمد‌آبادی

  • سخنران پنجم: آقای دکتر سقاییان‌نژاد

  • سخنران ششم: آقای دکتر واعظی

  • سخنران هفتم: آقای بنیانیان


C-6۲
افتتاحیه کنگره
  • سخنرانی جناب آقای دکتر ابطحی (رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان و دبیر کنگره)

  • پیام آیت‌الله مظاهری

  • سخنرانی جناب آقای دکتر رضایی (استاندار محترم استان اصفهان و رئیس کنگره)

  • سخنرانی آیت‌الله طباطبایی (نماینده محترم ولی فقیه)

  • پخش کلیپ سخنرانی استاد محمود فرشچیان

  • پخش کلیپ افتتاحیه کنگره


جداول بالا نشان‌دهنده زمان‌بندی برنامه‌های هر یک از کمیته‌های تخصصی نخستین «کنگره استان اصفهان و توسعه ملی، فرصت‌ها و چالش‌های پیش‌رو» در روز اول برگزاری این کنگره است. لطفا برای حضور مجازی در نشست‌های تخصصی کنگره موارد ذیل را مدنظر قرار دهید:

ورود مجازی به کنگره

برای ورود مجازی به اتاق برگزاری نشست‌ها، ابتدا روی کمیته مورد نظر کلیک کرده و پس از مشاهده زمان‌بندی سخنرانی‌ها روی دکمه ورود (دکمه نارنجی رنگ) کلیک کنید.

ورود به اتاق نشست‌ها

جهت ورود به اتاق هر نشست لازم است ابتدا نام و نام‌خانوادگی خود را در پنجره باز شده وارد و سپس روی دکمه ورود کلیک کنید.

حضور در نشست‌ها

لطفا پس از ورود به اتاق نشست، میکروفون سیستم خود را خاموش و در حالت شنونده قرار گیرید.